Faturalık, Bina ve Apartmanlarda faturalık evraklık
Faturalık, Bina ve Apartmanlarda faturalık evraklık
Faturalık, Bina ve Apartmanlarda faturalık evraklık

Faturalık, Bina ve Apartmanlarda faturalık evraklık

899,00 TL + Kdv
1.078,80 TL - Kdv Dahil (%20)
17 Haziran Pazartesi Günü Kargoya Verilir
Ürün Kodu: cml-ekraklık 001

Evraklık ölçüsü   25x35 cm 
 
Kurumlarda, apartman ya da binalarda faturaların ya da gelen evrakların posta kutularına konulması daha doğru olmasına rağmen, postacılar, diğer kurumlar direk genel bir kutuya koymaktadır ya da ortalığa saçılmaktadır. Firmamız çok talep görmesinde ötürü resimdeki evraklık kutusunu imal etmiştir. Şeffaf pleksi malzemeden imal ettiğimiz bu evrak fatura kabı son derece sağlamdır ve bir çok evrağı alacak kapasitededir.

599 tl üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamıza aittir. Ürünlerimiz MNG kargonun gittiği her yere MNG kargo ile gönderilmektedir. MNG kargo ile kurumsal anlaşmamız neticesinde sipariş ettiğiniz bazı ürünlerin bedelini kapıda kredi kartı ya da nakit de ödeyebilirsiniz. Havale-EFT ya da kredi kartı ile ürünlerin ortalama kargoya teslimi 3-7 iş günüdür. Acil gönderilerin belirtilmesi durumunda firmamız elinden gelen önceliği göstermeye çalışacaktır.
Ürünlerin ödemesini kredi kartı ile tek çekim ya da havale-eft yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Bu ödemelere %10 ekstra indirim uygulanır. Kredi kartı ile taksitli alışverişlerde ve talep edilmesi durumunda kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneği ile alışverişlerde indirim uygulanmamaktadır. Havale-eft yöntemi ile ödeme seçilmiş ise ürünler kargoya verilmeden havale yapılması gerekmektedir. 290 tl üzeri alımlarda kargo ücreti firmamıza aittir.
Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

İletişim Formu

Güvenlik Kodu Resmi

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

Benzer Ürünler