Profesyonel Çizim Masası 70x100 Çeşitleri

4.490,00 TL + Kdv
5.388,00 TL - Kdv Dahil (%20)
11 Aralık Pazartesi Günü Kargoya Verilir
Ürün Kodu: ahşap çizim 70x100

70x100 cm Prosfeyonel Çizim Masası

Ayaklarında yer alan yükseklik ayar vidaları ile zemindeki yükseklik farklılıkları ortadan kalkmaktadır.
Yükseklik ayarı 40 cm yukarı ve aşağı pozisyonlandırmaya uygundur (alt kol).
Mekanizma yapısı her türlü tabla montajına uygundur. Ürün ile gelen tabla dışında başka büyüklükte veya özellikte tablaları da monte ederek mekanizmayı kullanabilirsiniz. Mekanizma büyüklüğü standarttır, yalnızca tablaların boyutu değişmektedir. 
Tablada herhangi bir vida deliği yer almamaktadır. Tabla, ürün yanında gönderilen vidalar ile çizim masası mekanizmasına monte edilir.
Kurulumu son derece basit olup, tek ihtiyacınız olan bir tornavida veya şarjlı tornavidadır.

599 tl üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamıza aittir. Ürünlerimiz MNG kargonun gittiği her yere MNG kargo ile gönderilmektedir. MNG kargo ile kurumsal anlaşmamız neticesinde sipariş ettiğiniz bazı ürünlerin bedelini kapıda kredi kartı ya da nakit de ödeyebilirsiniz. Havale-EFT ya da kredi kartı ile ürünlerin ortalama kargoya teslimi 3-7 iş günüdür. Acil gönderilerin belirtilmesi durumunda firmamız elinden gelen önceliği göstermeye çalışacaktır.
Ürünlerin ödemesini kredi kartı ile tek çekim ya da havale-eft yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Bu ödemelere %10 ekstra indirim uygulanır. Kredi kartı ile taksitli alışverişlerde ve talep edilmesi durumunda kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneği ile alışverişlerde indirim uygulanmamaktadır. Havale-eft yöntemi ile ödeme seçilmiş ise ürünler kargoya verilmeden havale yapılması gerekmektedir. 290 tl üzeri alımlarda kargo ücreti firmamıza aittir.
Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

İletişim Formu

Güvenlik Kodu Resmi

Benzer Ürünler