Sarı renk Tören bariyerleri koruma bariyerleri Örnekleri

1.100,00 TL + Kdv
1.320,00 TL - Kdv Dahil (%20)
17 Haziran Pazartesi Günü Kargoya Verilir
Ürün Kodu: TREN

Sarı Bariyer
Bariyerler, belirli alanlarda kullanılan, bireylerin alanlar üzerindeki hareket durumlarını kısıtlayan ya da yönlendiren yardımcı elemanlardır. Bahsedildiği üzere girilmesi istenilmeyen alanların önüne, uzaktan gözlenmesi istenen bölgelere ya da yaya trafiği açısından düzen getirilmesi düşünülen alanlara konulmaktadır.

Kullanılan bariyerler, aynı amaca hizmet etmekte olup, görsel açıdan farklı modellerde ya da tiplerde bulunmaktadır. Bu tipler arasında yer alan rengi ve üretildiği hammadde nedeni ile sarı bariyer olarak adlandırılan çeşitler aynı amaca hizmet eden ürün çeşitleridir.

Sarı Bariyer Özellikleri
Kullanılmakta olan sarı bariyer özellikleri diğer bariyer tipleri ile temel anlamda aynı özelliklere sahiptir. Yapısına bakıldığında, yerde sabitlenme maksadı ile kullanılan bir taban, tabanın üzerinde bulunan gövde ve iki gövde arasında kontrol sağlamak maksadı ile eklenen halat ya da şerit gibi bölümlerden oluşmaktadır.

Sarı olarak ifade edilmelerinin nedeni ise, pirinç olarak bilinen madenden imal edilmeleri ve bu madenin özelliği nedeni ile parıldayan sarı görünüme sahip olmalarıdır. Dış etkenlerden etkilenmemekte, temizliği düzenli yapılması halinde şık ve dekoratif bir görüntü ile kullanıldıkları alanlara zariflik katmaktadırlar.

Bu bariyer tiplerinin tamamlayıcı unsuru olarak kullanılan halatlar ya da zincirlerde, aynı malzemeden üretilmekte ya da bu sarı rengi bütünleyici konumda bulunan renklerde yer almaktadır.

Sarı Bariyer Kullanım Alanları
Yaşantımızda karşımıza çıkan sarı bariyer çeşitleri genel olarak bankalar, alış veriş merkezleri, okullar, kamu kurumları, sinemalar, tiyatrolar ve sergilerde kullanılmaktadır.

Kullanıldığı alanlarda üstlendikleri görev, geçişlerin engellenmesi, girilmesi istenmeyen alanların ön bölgelerine konuşlanmaları ya da düzen içerisinde bir sıra oluşturularak yaya trafiğinin sağlanmasıdır.

En sık rastlanan kullanım sahaları ise, bankalar ya da müzeler olarak ön plana çıkmaktadır. Bu sahalarda genel olarak engelleme ve yönlendirme maksadı ile kullanılmaktadırlar.


 

599 tl üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamıza aittir. Ürünlerimiz MNG kargonun gittiği her yere MNG kargo ile gönderilmektedir. MNG kargo ile kurumsal anlaşmamız neticesinde sipariş ettiğiniz bazı ürünlerin bedelini kapıda kredi kartı ya da nakit de ödeyebilirsiniz. Havale-EFT ya da kredi kartı ile ürünlerin ortalama kargoya teslimi 3-7 iş günüdür. Acil gönderilerin belirtilmesi durumunda firmamız elinden gelen önceliği göstermeye çalışacaktır.
Ürünlerin ödemesini kredi kartı ile tek çekim ya da havale-eft yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Bu ödemelere %10 ekstra indirim uygulanır. Kredi kartı ile taksitli alışverişlerde ve talep edilmesi durumunda kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneği ile alışverişlerde indirim uygulanmamaktadır. Havale-eft yöntemi ile ödeme seçilmiş ise ürünler kargoya verilmeden havale yapılması gerekmektedir. 290 tl üzeri alımlarda kargo ücreti firmamıza aittir.
Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

İletişim Formu

Güvenlik Kodu Resmi

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

Benzer Ürünler