Set Halinde Atatürk Köşesi Modelleri

19.000,00 TL + Kdv
22.800,00 TL - Kdv Dahil (%20)
Bu ürün tükenmiştir.
Ürün Kodu: SHA

Atatürk Köşesi Set Halinde 

Bu Atatürk köşesi modelimizde set halinde satış yapılmaktadır. Set halinde olması dolayısıyla tek tek alımdan daha uygun fiyata gelmektedir. Atatürk köşesinde arka kısmındaki 150x200 cm ölçüsündeki napolyon kiraz rengi ahşap ve etrafındaki çerçevenin yanında, önündeki 4 adet sarı bariyer ve 3 adet zincirde dahildir. Bayrak direkleri ve simli bayraklarda fiyatın içindedir. Gençliğe Hitabe ve İstiklal marşı 45x60 cm ölçüsündedir. Veci söz 30x100 cm, Atatürk maskıda 28 cm yüksekliğindedir. Türk bayrağı 30x40 cm'dir. En alttaki çizgili ahşap fiyata dahil değildir.
150x200 cm olan çerçeveli olan kiraz rengi ahşap fiyata dahildir.

599 tl üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamıza aittir. Ürünlerimiz MNG kargonun gittiği her yere MNG kargo ile gönderilmektedir. MNG kargo ile kurumsal anlaşmamız neticesinde sipariş ettiğiniz bazı ürünlerin bedelini kapıda kredi kartı ya da nakit de ödeyebilirsiniz. Havale-EFT ya da kredi kartı ile ürünlerin ortalama kargoya teslimi 3-7 iş günüdür. Acil gönderilerin belirtilmesi durumunda firmamız elinden gelen önceliği göstermeye çalışacaktır.
Ürünlerin ödemesini kredi kartı ile tek çekim ya da havale-eft yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Bu ödemelere %10 ekstra indirim uygulanır. Kredi kartı ile taksitli alışverişlerde ve talep edilmesi durumunda kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneği ile alışverişlerde indirim uygulanmamaktadır. Havale-eft yöntemi ile ödeme seçilmiş ise ürünler kargoya verilmeden havale yapılması gerekmektedir. 290 tl üzeri alımlarda kargo ücreti firmamıza aittir.
Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

İletişim Formu

Güvenlik Kodu Resmi

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

Benzer Ürünler