Türk Edebiyatçılar Köşesi, Türk Edebiyatçılar Seti 20 Adet
Türk Edebiyatçılar Köşesi, Türk Edebiyatçılar Seti 20 Adet

Türk Edebiyatçılar Köşesi, Türk Edebiyatçılar Seti 20 Adet

4.999,00 TL + Kdv
5.998,80 TL - Kdv Dahil (%20)
20 Haziran Perşembe Günü Kargoya Verilir
Ürün Kodu: TE11

Türk Edebiyatçıları Köşesi Çerçeveli 20 adet set halinde çerçeveli

Türk Edebiyatçıları 56x41 cm çerçeveli (dıştan dışa) ölçüsünde olup Türk Büyükleri ölçüsündedir. Türk edebiyatçılarının seçiminde 100 temel eserden faydalanarak yapılmıştır. Okullarda oldukça tercih edilen eğitici levhalar seti olan bu modelimizde, Edebiyatçılarımızın kısaca hayatları yer almaktadır. Siyah beyaz olarak baskı yapılmıştır. Ürünlerin önünde yasak olması dolayısıyla cam kullanılmamış olup, selefon (ince pvc) kaplıdır.20 adet olan bu setteki isimler aşağıdaki gibidir.

CEMAL SÜREYYA
CAHİT SITKI TARANCI
BEHÇET NECATİGİL
AŞIK VEYSEL
ARİF NİHAT
AHMET KUTSİ
AHMET HAŞİM
HALİT ZİYA UŞAKLIGİL
HALİDE EDİP ADIVAR
HALDUN TANER
EVLİYA ÇELEBİ
ORHAN VELİ
ORHAN KEMAL
NECATİ CUMALI
SAİT FAİK ABASIYANIK
REŞAT NURİ GÜNTEKİN
ÖZDEMİR ASAF
YAHYA KEMAL BEYATLI
NAMIK KEMAL
HÜSEYİN RAHMİ GÜRPINAR

599 tl üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamıza aittir. Ürünlerimiz MNG kargonun gittiği her yere MNG kargo ile gönderilmektedir. MNG kargo ile kurumsal anlaşmamız neticesinde sipariş ettiğiniz bazı ürünlerin bedelini kapıda kredi kartı ya da nakit de ödeyebilirsiniz. Havale-EFT ya da kredi kartı ile ürünlerin ortalama kargoya teslimi 3-7 iş günüdür. Acil gönderilerin belirtilmesi durumunda firmamız elinden gelen önceliği göstermeye çalışacaktır.
Ürünlerin ödemesini kredi kartı ile tek çekim ya da havale-eft yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Bu ödemelere %10 ekstra indirim uygulanır. Kredi kartı ile taksitli alışverişlerde ve talep edilmesi durumunda kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneği ile alışverişlerde indirim uygulanmamaktadır. Havale-eft yöntemi ile ödeme seçilmiş ise ürünler kargoya verilmeden havale yapılması gerekmektedir. 290 tl üzeri alımlarda kargo ücreti firmamıza aittir.
Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

İletişim Formu

Güvenlik Kodu Resmi

Benzer Ürünler