Türkiye iller haritası çıtalı 70x100 cm İmalat ve fiyatları

320,00 TL + Kdv
384,00 TL - Kdv Dahil (%20)
Yarın (22 Mayıs Çarşamba Günü) Kargoya Verilir
Ürün Kodu: harita

70x100 cm Türkiye Haritası 

70x100 cm ölçüsünde olan bu Türkiye haritası çıtalı olup, alttan ve üstten platik çıtaları mevcuttur. İller renkler halinde ayrılmış olup, her ilin farklı rengi bulunmaktadır.

İllerde ilçeler belirtilmektedir.

Okullarda, sınıflarda ve diğer eğitim kurumlarının yanında firmalar ve kurumlar tarafından tercih gören ürünlerdendir. 

599 tl üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamıza aittir. Ürünlerimiz MNG kargonun gittiği her yere MNG kargo ile gönderilmektedir. MNG kargo ile kurumsal anlaşmamız neticesinde sipariş ettiğiniz bazı ürünlerin bedelini kapıda kredi kartı ya da nakit de ödeyebilirsiniz. Havale-EFT ya da kredi kartı ile ürünlerin ortalama kargoya teslimi 3-7 iş günüdür. Acil gönderilerin belirtilmesi durumunda firmamız elinden gelen önceliği göstermeye çalışacaktır.
Ürünlerin ödemesini kredi kartı ile tek çekim ya da havale-eft yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Bu ödemelere %10 ekstra indirim uygulanır. Kredi kartı ile taksitli alışverişlerde ve talep edilmesi durumunda kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneği ile alışverişlerde indirim uygulanmamaktadır. Havale-eft yöntemi ile ödeme seçilmiş ise ürünler kargoya verilmeden havale yapılması gerekmektedir. 290 tl üzeri alımlarda kargo ücreti firmamıza aittir.
Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

İletişim Formu

Güvenlik Kodu Resmi

Benzer Ürünler